Mes ir kava

Kavos versle esam nuo 2007 metų. Nuo pat verslo pradžios koncentravomės į ypatingą kavą (specialty coffee). Mažais, bet tvirtais žingsniais ėjom link savo tikslo – kavos skrudinimo. Mokėmės kavos skrudinimo meno seminaruose, specialiuose kursuose. Mūsų pagrindinis skrudintojas yra pabaigęs Specialty Coffee Association kavos skrudinimo mokymų programą  Kavą skrudiname nuo 2013.  Nuolat tobulinam savo įgūdžius, keliaujam po kavos plantacijas ieškodami geriausios kavos ir kavos istorijų. Nuolat investuojam į technologijas ir įranga, kad užtikrintumėm išskirtinę kavos kokybę.

Esam aktyvūs Specialty Coffee ir Roasters Guild nariai.

Kava mūsų gyvenimo aistra

Kava tai ypatingas produktas. Mūsų diena prasideda  nuo kavos puodelio, mūsų pokalbiai  ir naujos idėjos kyla prie kavos puodelio. Kavos pupelėje yra užrakinta iki 1000 skirtingų skonių ir aromatų. Mes kiekvieną dieną ieškome naujų skonių.

Geriausių kavos pupelių ieškome visame pasaulyje. Patys lankomės kavos plantacijose, bendraujam su kavos augintojais kartu ragaujam ir atsirenkam išskirtinės kokybės kavos pupeles. Norim pasidalinti su Jumis kavos istorija. Papasakoti kavos kelią nuo plantacijos iki Jūsų rytinio kavos puodelio.

Mes atstovaujame

Lietuvoje atstovaujame žinomus kavos įrangos gamintojus. Esame tie kurie dalijasi savo patirtimi ir žiniomis. Konsultuojame norinčius pradėti savo skrudinimo ar kavos baro verslą.

Verslui

Mūsų partneriai

Esame nariai

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą apsipirkimui

    Prekė sėkmingai pridėta