Mes ir kava

Kavos versle esame nuo 2007 metų. Nuo pat verslo pradžios koncentravomės į ypatingą kavą (specialty coffee). Mažais, bet tvirtais žingsniais ėjome link savo tikslo – kavos skrudinimo. Mokėmės kavos skrudinimo meno seminaruose, specialiuose kursuose. Mūsų pagrindinis skrudintojas yra pabaigęs Specialty Coffee Association kavos skrudinimo mokymų programą  Kavą skrudiname nuo 2013.  Nuolat tobuliname savo įgūdžius, keliaujame po kavos plantacijas, ieškodami geriausios kavos ir jos istorijų. Nuolat investuojame į technologijas ir įranga, kad galėtume užtikrinti išskirtinę kavos kokybę.

Esame aktyvūs Specialty Coffee ir Roasters Guild nariai.

Kava - mūsų gyvenimo aistra

Kava – tai daugiau nei rytinis ritualas. Ji pažadina naujas idėjas, pažintis, juoką ir suteikia kasdienybei spalvų. Kavos pupelėje yra užrakinta iki 1000 skirtingų skonių ir aromatų. Mes kiekvieną dieną ieškome naujų skonių.

Geriausių kavos pupelių ieškome visame pasaulyje. Patys lankomės kavos plantacijose, bendraujame su kavos augintojais, kartu ragaujame ir atsirenkame išskirtinės kokybės kavos pupeles.

Turėdami galimybę prisiliesti prie kelionės nuo pupelės iki puodelio, galime užtikrinti, kad su jumis dalinamės ne tik kavos pupelėmis ir kavos gėrimais, bet tuo pačiu ir meile, užsidegimu ir patirtimi kavos pasaulyje.

Mes atstovaujame

Lietuvoje atstovaujame žinomus kavos įrangos gamintojus. Esame tie kurie dalijasi savo patirtimi ir žiniomis. Konsultuojame norinčius pradėti savo skrudinimo ar kavos baro verslą.

Verslui

Mūsų partneriai

Esame nariai

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą apsipirkimui

    Prekė sėkmingai pridėta