Kaina: 11,00 EUR

Guatemala Beneficio La Concha

Gamintojas:
Vero Coffee House

Šalis: Gvatemala

Regionas: Fraijanes

Aukštingumas: 1200-1500 m. virš jūros lygio

Apdirbimas: Plauta (washed)

Arabika rūšis: Catuai

Derliaus nuėmimas: Gruodis - Vasaris

Dabar asortimente: 2014/2015 m. derliaus kava

 

Aprašymas

Fraijanes yra vienas iš 8-ių kavos regionų Gvatemaloje. Šiame regione subręsta ypatingai puiki kava. Šis regionas yra išsidėtes kalnuotame regione į šiaurė nuo Amatilan'o ežero. Nuo šių kalnų atsiveria puikus vaizdas į Ermitos slėnį, kuriame randasi Gvatemalos sostinė. Dėka šalia veikiančio Pacaya ugnikalnio čia yra ypatingos sudėties dirvožemis, kas leidžia čia subresti puikios kokybės kavos pupelėm.  Visos kavos pupelės iš šio regiono yra paženklintos SHB (Stricktly Hard Bean) ženklu t.y. pupelės turi labai tvirtą sandarą. Šio regiono kava pasižymi puikiai subalansuotu skoniu ir tvirtu kūnu.

Mūsų kava atkeliavo iš La Concha ūkio. Šis ūkis naudoja pažangias technologijas kavos auginime ir apdirbime. Kas svarbu čia rūpinamasi ir gamta ūkis sertifikuotas Rainforest Alljance. 

Skonio paletė: Vidutinio skrudinimo lengva kava. Ši kava užburia saldžios karamelės tonais.Skonis tvirtas, dominuoja juodosios slyvos ir šokoladas.Malonus ilgai trunkantis poskonis, Tinka kaip užpiltinė, espresso bei filtriniam kavos paruošimui

 .   

     

             

 • VCH VIETA
  Maironio g. 7, Kaunas, LT- 44298
 • durys atidarytos
  d.d. 8-22, Š. 10-22. S. 10-21
 • info telefonu
  +370 618 55112
 • El. paštas
  darius@verocoffeehouse.com